100 - ti sat matematike u 6. razredu
Autor: Željka Ninčević, 20. 3. 2017.

Na sam spomen riječi matematika, većina djece, a i odraslih se mršti, naglo dobija bolove u stomaku ili povišenu temperaturu. Međutim, to kod nas nije tako. Naši šestaši sa učiteljicom matematike su danas proslavili 100 - ti sat matematike.

Sa širokim osmjesima na licu, pojeli su tortu sa brojem sto i kolače koje su pripremili za ovu prigodu. A zatim su se primili rješavanja matematičkih problema za sutrašnji kontrolni rad. Želimo im puno uspjeha, novih matematičkih znanja i dobrih ocjena!