Pjat pun jubavi i zdravja
Autor: Željka Ninčević, 16. 3. 2017.

Povjerenstvo za ocjenjivanje, koje u svom sastavu ima sedam dječjih vijećnika, je temeljem provedenog sustava bodovanja utvrdilo rang listu svih 13 prijavljenih projekata, a u finale natječajnog postupka idu tri projekta među kojima je i naš:

„Pjat pun jubavi i zdravja“.

Ovim ulazimo u drugu fazu natječaja gdje ćemo našu projektnu ideju u potpunosti razraditi, te dobiti 1.000,00 kn za pokriće troškova. Pobjednik natječaja projekta „BI-PI-TRI“ bit će proglašen na idućoj sjednici Dječjeg gradskog vijeća koja će se održati početkom svibnja 2017. godine.

Dječji vijećnici su danas predstavili i novi projekt pod nazivom „Split očima djeteta“ kojega će prezentirati po svim splitskim osnovnim školama, a javnosti će ga vidjeti kroz izložbu dvadeset i sedam plakata u atriju Banovine u prigodi proslave Dana Grada Splita. Cilj ovog projekta je pokazati kako djeca vide svoj grad. Naša tema je Pomorski muzej u Splitu.

Čestitamo našim učenicima na postignutom uspjehu i radujemo se novim izazovima!