Smotra učeničkih zadruga
Autor: Željka Ninčević, 5. 5. 2017.

U prodajnom centru City Center One u Splitu, danas je održana 29. Smotra učeničkih zadruga Splitsko - dalmatinske županije. Na Smotri je sudjelovalo 37 učeničkih zadruga, a zadrugari su se potrudili pokazati i predstaviti bogatstvo svoje kulturne i povijesne baštine. Naša zadruga je uz već poznate proizvode predstavila i jedan novi – kuharicu "Proljetni zalogajčić“, te praktičan rad – izradu mozaika, kojeg ćemo ugraditi u veliki ljudski sunčani sat na školskom dvorištu.

Rad zadruge su predstavili su učenici 7. razreda: Izabella Garić, Marija Andrijolić i Vedran Grgurević, sa voditeljicama Anom Madunić i Jasnom Šapinom.