Nagrada za najljepši plakat u okviru projekta "Blago našeg Marjana"
Autor: Željka Ninčević, 13. 6. 2017.

U Vili Dalmaciji danas je održano finalno natjecanje projekta „Blago našeg Marjana“ u kojem su sudjelovali učenici četvrtih razreda splitskih osnovnih škola. U kategoriji najljepših školskih plakata najbolja je bila naša ekipa likovnjaka iz 4. razreda, pod mentorstvom učiteljice Antonele Rađe.

Priznanje i nagradu su im uručili Povjerenica Vlade RH za Grad Split Branka Ramljak, te Anđelka Visković, viša savjetnica gradonačelnika za obrazovanje i voditeljica projekta „Blago našeg Marjana“.

Čestitamo našim četvrtašima i njihovoj učiteljici!