Dobrodošli dragi prvaši!
Autor: Željka Ninčević, 4. 9. 2017.

Stigli su u pratnji roditelja, svi redom nasmiješeni, neki već sa školskom torbom preko ramena, spremni za nova znanja, nove igre i nova prijateljstva. Upoznali su svoju učiteljicu, te sa zanimanjem odgledali priredbu dobrodošlice koju su im pripremili stariji učenici. Uručeni su im i mali poklončići, što ih je jako razveselilo.

Dragi naši prvaši, danas je počelo najuzbudljivije, ali i najveselije razdoblje vašeg života. Budite jaki, strpljivi, pošteni, vrijedni i veseli! S lakoćom i zadovoljstvom usvajajte nova znanja! Budite ponos vašim roditeljima i učiteljima! Rastite u radosti i mudrosti! Dobrodošli!!!