Školski prometni poligon
Autor: Željka Ninčević, 16. 10. 2017.

Danas su učenici trećeg, četvrtog, petog, šestog i sedmog razreda sudjelovali na izvanučioničnoj nastavi na prometnom poligonu u Splitu. Prvi sat su poslušali predavanje o prometnim propisima i sigurnosnim pravilima,a zatim su imali priliku biti sudionikom prometa na samom poligonu, naravno uz primjenu propisa i poštivanje prometne signalizacije. Sve naučeno su vježbali kao vozači bicikla ili kao pješaci.

Cilj ovakve nastave je povećanje kvalitete prometne kulture kao i smanjenje broja prometnih nesreća. Nadamo se da su naši učenici sve  zapamtili, te da će naučeno primjenjivati na putu od kuće do škole.