Dan škole - 104. rođendan
Autor: Željka Ninčević, 6. 12. 2017.

Danas smo obilježili 104. - tu obljetnicu rada naše male škole, već tradicionalno na blagdan sv. Nikole. Čizmice su se sinoć čistile punom parom i ostavljale na prozorima, kako bi jutros bile pune poklona. Čak smo i u školi jutros pronašli slatkiše za djecu i za učitelje, što znači da smo svi bili jako dobri.

Dan smo započeli kreativnim radionicama. Izrađivali smo snježne kugle, okićene borove, sobove, anđele, kuglice za bor, čaše,… i pripremili malu prodajnu izložbu u atriju škole. Uslijedila je priredba koju su pripremila djeca sa svojim učiteljima. Izmjenjivali su se na pozornici Eskimi, Meksikanci i Kinezi, Krampus je plašio dobru djecu i „hakirao“ računalo sv. Nikole, tako da mu je „mjerač dobrote“ pokazao kako ove godine nema dobre djece, bilo je pjesme, svirke, a petaši su pisali pismo Djedu Božićnjaku da ukine zloglasni e-dnevnik.

Pogledajte kako nam je bilo u foto-galeriji!

Sretan imendan svim Nikolama, Nikolinama, Nikama i Ninama, a sretan i Dan škole svim učenicima, učiteljima i roditeljima. Hvala svima na suradnji, učenicima na radosti druženja i toplim osmijesima, učiteljima na požrtvovnosti i odanosti poslu, roditeljima na redovitom dolasku u školu i poticanju svih nas da budemo svakoga dana sve bolji.