ZAVRŠETAK NASTAVNE GODINE
Autor: Željka Ninčević, 15. 6. 2018.

Premda je zadnji nastavni tjedan bio ispunjen panikom, napetošću, ispitivanjima i odgovaranjem za ocjenu više, našlo se vremena da se pripremi završna školska priredba. Kako priliči zadnjem danu škole, bila je opuštena i vesela, a učenici su smogli snage i volje za pokazati što su sve ove godine naučili i koliko su napredovali. Osim osmaša, koji su slavili završetak osnovne škole, te četvrtaša, koji su se oprostili od svoje učiteljice Nele, i ostali učenici su na svoj način proslavili završetak ispitivanja.

Priredbu su vodile osmašice Marija i Isabella, a prvo se prisutnima obratila ravnateljica Željka Ninčević koja je ukratko predstavila najveće uspjehe ove godine te je zahvalila roditeljima, učiteljima i učenicima na vrijednom radu, strpljenju i sudjelovanju u raznim školskim aktivnostim i projektima.

Zvijezde priredbe su bili prvaši koji su pokazali da su u samo jednoj školskoj godini puno toga naučili. Bilo je pozdrava ljetu i opraštanja od škole, a nasmijali smo se i ovogodišnjim školskim biserima. Drugaši i trećaši su pjevali pjesmu Petra Graše, a trećašica Lana nam je odsvirala Mozatrovu skladbu na klaviru.

Nadamo se da će svi, učenici, roditelji i učitelji napuniti baterije preko ljeta te se dobro odmoriti za početak nove školske godine. Uživajte u predahu!