Dan otvorenih vrata DVD-a Slatine
Autor: Željka Ninčević, 21. 9. 2018.

Danas smo imali priliku vidjeti svu moguću vatrogasnu tehniku i opremu koju nam je prezentirao naš već dobro poznati vatrogasac Duje.

Uslijedila je vježba spašavanja sa zvonika crkve koju su izveli djelatnici Javne vatrogasne postrojbe Grada Splita u suradnji s članovima DVD-a Slatine. Vješto poput najboljih planinara, vatrogasci su pokazali kako se spustiti sa velike visine uz pomoć konopa koji su im služili kao osiguranje.

I na kraju malo zabave za naše učenike: sudjelovali su u vatrogasnim igrama, a najbolji su zaslužili pehare. Dodijeljena nam je i Zahvalnica za poseban doprinos i potporu razvoju vatrogastva i sudjelovanje u promicanju zaštite od požara. Veliko hvala članovima DVD-a Slatine na poučnom i zabavnom danu.