Edukacija za učitelje - “Kako uspješno učiti u online okruženju”
Autor: Željka Ninčević, 17. 10. 2018.

Kao dio aktivnosti koje MZO provodi zajedno sa svojim partnerima u sklopu Cjelovite kurikularne reforme i eksperimentalnog programa „Škola za život“, danas je u našoj školi održana edukacija za učitelje „Kako uspješno učiti u online okruženju“. Kroz program rada nas je provela profesorica savjetnica gđa. Suzana Mikulić. Naučili smo kako učiti i biti uspješan u online okruženju, načinili smo prve korake u sustavu Loomen i virtualnim učionicama, te čuli koje nas još online edukacije očekuju do kraja školske godine, kako bi što uspješnije odgovorili zahtjevima Cjelovite kurikularne reforme i Škole za život.

Za sada smo uspješno završili ovu, te su svi sudionici za svoj rad osvojili značke. Veselimo se budućim radionicama, koje će nam zasigurno pomoći i u provedbi našeg Erasmus+ projekta.