Dan sjećanja na Vukovar
Autor: Željka Ninčević, 18. 11. 2015.

Obljetnica stradanja hrvatskih gradova Vukovara i Škabrnje, prigoda je da se prisjetimo svih trenutaka i događaja koji su se zbili 1991. godine u Hrvatskoj.

Nakon što su pogledali dokumentarac o Vukovaru, naši učenici su nezaboravnom Pričom o gradu Siniše Glavaševića i stihovima vukovarske pjesnikinje i spisateljice Ivane Simić Bodrožić zavirili u srca svih prisutnih i dostojanstveno odali počast svim sudionicima obrane Vukovara, grada – simbola hrvatske slobode.

Nadamo se da će naše molitve i svijeće koje smo njima u čast zapalili, biti temelji za bolju budućnost, u kojoj se slični događaji nikada neće ponoviti.