Bookmark exchange project 2020.
Autor: Željka Ninčević, 16. 11. 2020.

Ovih dana iza sebe ostavljamo dva važna mjeseca za sve male i velike knjigoljupce, Međunarodni mjesec školskih knjižnica (listopad) i Mjesec hrvatske knjige (15. listopada do 15. studenoga). Obilježili smo ih aktivno, kao i svake godine. Obzirom da zbog pandemije, nismo bili u mogućnosti posjetiti neku knjižnicu, kako to već godinama običavamo, naša knjižničarka je odlučila izraditi plakat kako bi obilježili listopad i prvu polovicu studenoga. Zatim je red došao na učenike 2. i 3. razreda koji su izradili vesele straničnike za vršnjake iz Portugala. Naši učenici petu godinu za redom sudjeluju u međunarodnom projektu razmjene straničnika Bookmark Exchange Project.