Na kraju 2020. - te
Autor: Željka Ninčević, 23. 12. 2020.

Dragi učenici i roditelji!

Godina koja se približava svom kraju uistinu nije bila lagana ni za koga. Zahtijevala je od svih nas puno strpljenja, prilagodbe i učenja. Našli smo se u potpuno novim i nepoznatim situacijama i trudili se snaći što smo bolje mogli. Možda nije uvijek sve teklo glatko, ali zajedničkim snagama i voljom, vjerujemo da smo izvukli najbolje. Osim što smo naučili održavati i pratiti nastavu online, naučili smo i još nešto vrijednije - više misliti jedni na druge te biti odgovoran zbog sebe i ljudi oko sebe. Ovo nije godina u kojoj smo imali sve što smo poželjeli, ali je zasigurno godina u kojoj smo naučili cijeniti sve što imamo. Iskren zagrljaj i topao stisak ruke nikad nam nisu više nedostajali. Čuvajte se i odmorite, provedite ove blagdanske dane u miru i veselju. Vidimo se ponovo 18. siječnja 2021. Sretan i blagoslovljen Božić te uspješnu Novu godinu od srca Vam žele djelatnici Osnovne škole Slatine!

Ho, ho, ho, odzvonilo je i tebi, školo!

Stigao nam je i taj dvadeset treći,

Za sreću ne postoji razlog veći!

Vrijeme je došlo da đaci pođu kući,

Trčeći prema Portu veselo pjevajući

Gotovo je, gotovo, pjevamo svi

Učenici, roditelji, mali i veliki!

Osmijeh nam s lica silaziti neće

Blagdansko raspoloženje od danas kreće

Ove godine dodira nema,

Zato nam se puno SMS poruka sprema

Važne su samo lijepe želje,

Obitelj na okupu, zdravlje i veselje.

Da vam bude sretan Božić i godina Nova

Želi od srca školica ova!