Autor: Željka Ninčević, 16. 11. 2021.

Obzirom na ubrzano širenje i povećani rizik prijenosa bolesti COVID-19,  Stožer civilne zaštite RH je donio odluku o uvođenju posebne sigurnosne mjere koje se i naša škola treba pridržavati. Odluka se odnosi na obvezu predočavanja EU digitalne COVID potvrde ili drugog odgovarajućeg dokaza o cijepljenju, preboljenju, odnosno testiranju i odnosi se na sve stranke koje dolaze u službene prostorije. Tijekom boravka u službenim prostorijama, stranke su obvezne pridržavati se svih propisanih protuepidemijskih mjera  (maske, dezinfekcija, razmak). Ova odluka ne primjenjuje se jedino na osobe koje su u pratnji djece s posebnim potrebama.