20 dana dobrote
Autor: Željka Ninčević, 23. 12. 2021.

Pripremajući se za Božić, učenici 3. i 4. razreda su širili svoju dobrotu u sklopu projekta „20 dana dobrote“ kroz razne aktivnosti. Pridružila im se i vjeroučiteljca te su svaki dan započinjali s molitvom. Nakon toga su učenici pročitali jednu aktivnost te lijepu misao o dobroti. Bilo je zagrljaja, lijepih misli i poruka prijateljima, pomaganja roditeljima i dijeljenja slatkiša najmlađim učenicima u školici. Sudjelovali su i u humanitarnoj akciji za djevojčicu „Kiaru“. Na kraju su se počastili zasluženom pizzom. Aktivnosti dobrih djela ne prestaju nakon Božića nego se učenici trude cijelu godinu biti dobri jedni prema drugima jer svatko zna da je DOBRO ČINITI DOBRO.