Izlet učenika razredne nastave
Autor: Željka Ninčević, 25. 5. 2022.

Vesela skupina učenika naše škole od 1. do 4. razreda i dječjeg vrtića sa svojim učiteljima, asistenticama i tetama popunila je putnički autobus u pratnji vodiča. Došavši u viteški grad Sinj posjetili su Muzej alkara. Oduševili su ih brojni povijesni eksponati vezani za vitešku igru alku i edukacijski film o alci i Cetinskoj krajini. Nakon šetnje gradom zaputili su se na gospodarsko imanje Panj gdje su proveli vrijeme u igri i zabavi. Skakali su u vrećama i odmjerili snagu mišića potežući uže. Nakon ručka i malog odmora, umorni od svježeg zraka i igre ali sretni i zadovoljni sjeli su u autobus i uputili se svojim kućama. Bilo je to ugodno i lijepo iskustvo koje će im kažu, dugo ostati u sjećanju.