AKCIJA ZELENI KORAK
Autor: Željka Ninčević, 13. 5. 2016.

Kao prava eko – škola, uključili smo se u akciju Zeleni korak, akciju prikupljanja starog papira u hrvatskim osnovnim školama. Papir smo prikupljali kroz mjesec travanj, a danas su djelatnici Unijapapira d.d. preuzeli prikupljeno. Deset najboljih škola koje sakupe najviše starog papira bit će pozvano na dodjelu nagrada, gdje će im biti uručena nagrada i priznanje za postignuće koje su ostvarile po pitanju očuvanja okoliša. Nadamo se uspjehu, jer smo prikupili nevjerojatnih 2 tone i 740 kg papira, što iznosi 44.92 kg papira po učeniku. Petaši su se pokazali najuspješnijima i na tome im od srca čestitamo! Ostaje nam još da sačekamo objavu rezultata. Nadam se da navijate za nas!