Pedagoški kutak
PJAT PUN JUBAVI I ZDRAVJA
Autor: Nataša Trebotić, 13. 5. 2017.

IDEJA: Učenici 8. razreda

VODITELJICA PROJEKTA: vjeroučiteljica Slavenka Barada

RAVNATELJICA ŠKOLE: Željka Ninčević u suradnji sa svim razrednicima i učiteljima voditeljica  je krovnog projekta naše škole „Mi jedemo odgovorno.“ Pjat pun jubavi i zdravja mu je sestrinski projekt.

KOORDINATORICA UČENIČKOG VIJEĆA: pedagoginja Nataša Trebotić

GRAFIČKA UREDNICA (priprema plakatai materijala): učiteljica matematike i fizike Ana Vukadinović

FINACIJSKI PODRŽAO s 1000 kn: Grad Split putem sudjelovanja na natječaju BI-PI-TRI (Budi pokretač, budi poduzetnik, budi pobjednik) Dječjeg gradskog vijeća. Voditeljica DGK-a je Anđelka Visković.

SUDJELUJU SVI UČENICI I UČITELJI ŠKOLE

Pratite našu facebook stranicu

MISIJA: prikupljanje donacija za Marijine obroke (humanitarna organizacija koja toplim obrokom svakodnevno hrani preko pola milijuna  djece diljem svijeta).

VIZIJA: Svake godine zadnju subotu u mjesecu svibnju organizirat će se humanitarna utrka za Marijine obroke. Promocija je to zdravog načina življenja, humanog djelovanja i obiteljskog druženja u prirodi.

SADRŽAJ: 27.05. 2017. po prvi put u organizaciji OŠ SLATINE bit će održana  humanitarna utrka. Polazi se iz Slatina gdje će u 8.00 sati biti održana sveta misa za Marijine obroke. Tu će biti i prijava sudionika kao i prikupljanje dobrovoljnih priloga. Utrkivati se može biciklom, pješke, trčanjem, rolama i sl. Samo automobili nisu dozvoljeni. Cilj je na svetištu Gospe od Prizidnica gdje će za sudionike utrke Udruga Zajedno organizirati stare dalmatinske igre. Isto tako sve sudionike čeka  prigodni glazbeni program kao i gledanje dokumentarnog filma Generacija nade.

SVA PRIKUPLJENA SREDSTVA:

bit će uplaćena na račun međunarodne humanitarne  organizacije Marijini obroci

Svi ste dobrodošli!

Poput Grada Splita podržite i vi Marijine obroke, učeničko poduzetništvo i vrijedan rad naših djelatnika!

Provedite divan dan u prirodi, družite se s obitelji i prijateljima.

Hvala od srca!