Pedagoški kutak
BUDI I TI DIO VIJEĆA UČENIKA (pročitaj poruku i klikni na sličicu)
Autor: Nataša Trebotić, 7. 9. 2017.

Dragi učeniče, draga učenice,

Na satu razrednika i ti biraš predstavnika/-icu za Vijeće učenika. Kandidaturu za Vijeće možeš sam/sama sebe predložiti, a može te predložiti i prijatelj iz razreda. Glasovanje je pismeno i tajno.

Važno je biti u Vijeću učenika jer osim što imaš mjesečne sastanke s pedagoginjom i ostalim članovima Vijeća, imaš i pravo prijedloga ideja za projekte koji mogu ići dalje prema Učiteljskom vijeću. Nadalje, možeš postati i predstavnik/-ica naše Škole u Gradu Splitu i time doprinijeti u nastojanju da se za naše projekte i rad dobiju i financijska sredstva. Ono što je sigurno jest da ćeš puno naučiti o svojim pravima i odgovornostima, osnažiti komunikacijske vještine i imati utjecaj na zbivanja u školi.