Novosti iz zadruge
Rezultati analize školskog maslinovog ulja na Noćnjaku
Autor: Željka Ninčević, 25. 3. 2020.

Evo dokaza da svijet ipak nije stao. Iako je ovogodišnji Noćnjak otkazan, danas smo zaprimili certifikat o kakvoći našega ulja s "paukovom mrežom" kojega možete vidjeti na sljedećem linku. Drugi dio dokumenta u kojem su bodovi i informacije o nagradama je još uvijek „tajna“, koju ćemo saznati na svečanoj podjeli diploma, medalja i pehara, kada se napokon održi. Za sada, sretni smo što je naše ulje ocijenjeno kao ekstra djevičansko. Nadamo se da će ovakva situacija što prije završiti, i da će se naši učenici i učitelji, zadrugari, što prije vratiti uobičajenim školskim obvezama i zajedno proslaviti povratak okupljeni oko drva kojega svi toliko cijenimo – naših maslina.