Sjećanje na Vukovar

12. studenoga 2025.

Ponosni smo što smo i mi među 16 škola koje su sudjelovale na izložbi „Sjećanje na Vukovar” u Domu kulture Zvonimir u Solinu. Svojim likovnim radovima našu školu su predstavili učenici 2. razreda mentorice Antonele Rađe i učenici 8. razreda mentorice Branke Ivelje. Pozdravne govore na otvaranju izložbe su održali Tonći Čićarić, ravnatelj Javne ustanove u kulturi Zvonimir, Solin i Đuro Balojević, ravnatelj OŠ Vjekoslav Parać, Solin, u ime svih škola sudionica. Obilježavanje žrtve Vukovara – grada heroja važan je trenutak zajedništva, sjećanja i zahvalnosti. HVALA svim učenicima i njihovim mentorima na trudu, ljubavi i dostojanstvenom prikazu sjećanja na Vukovar – grad heroj!

Pročitajte još

Rafting na Cetini

Rafting na Cetini

Završni tjedan nastave donio je malo predaha od školskih obveza i pregršt nezaboravnih trenutaka! Učenice 5. razreda zajedno s učenicima i učiteljima iz Češke proveli su uzbudljiv dan na rijeci...

Pročitajte više
Skip to content