Projekt emocionalnog opismenjavanja - Pretežno vedro ☀️⛅
Autor: Željka Ninčević, 24. 11. 2023.

Ove godine po prvi put sudjelujemo u ovom zanimljivom projektu kojega su osmislili djelatnici Nastavnog zavoda za javno zdravstvo. Naši šestaši su prethodno osmislili igrokaz INKLUZIVNA ŠKOLA gdje su prikazali prihvaćanje novih učenika. A danas je bio neobično zanimljiv dan u Osnovnoj školi Strožanac koja je bila domaćin mnoštvu sastavljenom od učenika i mentora iz čak 31 škole naše županije. Našu školu su predstavljali već spomenuti simpatični šestaši i to kao promatrači, a s njima je bila i naša pedagoginja Nataša Trebotić ❤️.

Osim promatračke, šestaši su dobili i još jednu ulogu i to ocjenjivačku. ‍💻 Bilo je jako poučno i zabavno. Učenici škole Milna s otoka Brača, kao i odrasli stručni žiri, je presudio da pobjednička ekipa bude Osnovna škola Žrnovnica. Svi smo se zaista divno zabavili i upoznali vršnjake iz mnogih drugih škola. Pedagoginja je u okviru preventivnog programa  kroz niz radionica mentorirala učenike na putu učenja o emocijama. 😊 Veselimo se natjecanju iduće godine!