Novi naslovi u školskoj knjižnici

PROSINAC, 2023. - NOVI NASLOVI

Za kraj kalendarske godine stigli su novi naslovi u našu školsku knjižnicu. Naglasak je ovog puta upoznavanju sa strip knjigama i strip autorima iz zemlje i svijeta. Planiramo nastaviti izgradnju ovog dijela fonda i nadamo se da će imati pozitivan odjek među našim malim/velikim čitačima.

LISTOPAD, 2023. - NOVI NASLOVI

Nastavljamo puniti naše police lektirnim naslovima neophodnim za pružanje kvalitetne potpore nastave Hrvatskog jezika, ali od ove godine planiramo Pojačati izbor knjiga za slobodno čitanje u našoj maloj knjižnici. Stoga vam donosimo zanimljive, nove naslove.

25.5.2018. - NOVE KNJIGE U KNJIŽNICI

Dragi učenici, učitelji, roditelji i mještani,

obavještavamo Vas da je u našu školsku knjižnicu pristiglo 57 komada novih knjiga. I Vi ste velikim dijelom pridonjeli „pomlađivanju“ školske knjižnice donacijama prikupljenim na školskom sajmu knjiga održanom u veljači 2018., te Vam se od srca još jednom zahvaljujemo! Također, zahvale idu Ministarstvu znanosti, obrazovanja i sporta koje je ove godine odlučilo financijski podpomoći rad svih školskih knjižnica Republike Hrvatske, kao i osnivaču, gradu Splitu, koji svake godine izdvaja sredstva za školske knjižnice iz proračuna Grada.

Nabavkom novih naslova i popunjavanjem postojećih, knjižnica se obogatila za ove naslove:

Izabrene bajke braće Grimm

Stanari u Slonu