Informativno - promotivni film "Prizidnica srca moga"

Vodiči kroz mjesto Slatine
Vodič kroz mjesto Slatine - hrvatski jezik Vodič kroz mjesto Slatine - engleski jezik

Vodič kroz mjesto Slatine - talijanski jezik

Škola prijatelj baštine i turizma

Odlukom stručnog povjerenstva, kao sudionicima VIII. Smotre turističke kulture, sudjelovanjem u projekti Mali, veliki ljudi moga zavičaja, dodijeljena nam je diploma Škola prijatelj baštine i turizma - za dugogodišnji kreativni i inovativni rad na području istraživanja i očuvanja baštine u kontekstu promišljanja turističkog razvoja zavičaja. U projektu Mali, veliki ljudi moga zavičaja predstavili smo naše mještane gospodina Tomislava Nakira i gospodina Marina Barasa. Zahvaljujemo organizatorima Uredu državne uprave u SDŽ i udruzi Prokultura - Split, koji su prepoznali naš trud i ljubav prema kulturnoj i prirodnoj baštini.