“A” is for art! 🅰️
Autor: Željka Ninčević, 15. 1. 2024.

STEM područje se najčešće doživljava kao čista znanost i tehnologija, a zapravo sadrže jako puno maštovitost, kreativnosti i umjetnosti. ‍🎨 Umjetnost nas potiče da uživamo, da se opustimo, da razvijamo kreativnost, domišljatost, da naučimo izraziti svoj doživljaj života i svijeta.🖼️📐 Umjetnost nas potiče da razmišljamo izvan okvira i da pronalazimo ljepotu u svemu što stvaramo. 🎨 U okviru našeg projekta STeam femme Junior, osim kroz znanstvenu, more 🌊 promatramo i iz umjetničke perspektive. Stoga smo danas u prostorijama Likovne udruge Trogir bili gosti divne i domišljate Snježana Mayer te smo sat i pol vremena bili magično pretvoreni u prave umjetnice/ke.

Naš projekt je sada začinjen umjetnošću koja čini svijet ljepšim i boljim. 🌊🎈📐