Projekt "Zanimanje roditelj" na TV Jadranu
Autor: Željka Ninčević, 18. 10. 2017.

Ekipa sa TV Jadrana je došla poslušati i snimiti jednu od radionica za roditelje koje provodi naša pedagoginja Nataša u okviru projekta Zanimanje roditelj. Projekt se provodi od 2012. godine a teme su odgojne: dosljedno roditeljstvo, ti i ja poruke, kreiranje slobodnog vremena djece i mladih, ovisničko ponašanje i vršnjačko nasilje i sl. Naši roditelji rado sudjeluju u svim radioničkim aktivnostima, daju prijedloge, uče drugačije modele komunikacije s djecom. Otvoreni su educiranju i putem stručne pedagoške literature iz školske knjižnice, a na temu roditeljstva i osobnog rasta i razvoja.

Pozivamo i ostale roditelje željne lijepog druženja i potpore učenju i osnaživanju u roditeljskim vještinama! Pogledajte priloge i pridružite nam se!