Vrijeme je da upoznate naš CIMAJ tim!
Autor: Tea Radić, 19. 5. 2023.

Ove godine smo sudjelovali u četiri projekta Centra izvrsnosti Splitsko-dalmatinske županije, a posljednji koji vam s ponosom predstavljamo je CIMAJ. Ekipu koja je sve vrijedno pratila, bilježila, snimala i predstavljala javnosti čine učenici 7. i 8. razreda: Marina Andrijolić, Ana Ćatipović, Ivana Grgurević, Sara Jerković, Matilda Klaus, Lana Slamić, Filip Škrobica i Roko Vantić. Voditeljica projekta je  naša učiteljica Hrvatskog jezika Marina Ležaja, a čarobnica koja sve učini posebnim je naša knjižničarka Tea Radić!

Hvala vam što nas pratite i podržavate! Nastavit ćemo raditi kao i do sada i promicati glas iz naših malih Slatina! ❤️🎙️ 🌟 🎉