34. smotra učeničkih zadruga Republike Hrvatske
Autor: Tea Radić, 20. 10. 2022.

Ovogodišnja 34. državna smotra učeničkog zadrugarstva održala se 28. i 29. rujna u Vinkovcima. Već drugu godinu za redom predstavljamo proizvode naše učeničke zadruge Prizidnica na državnoj smotri. Ipak, ove godine s malom razlikom. Naime, ovog puta državna smotra nije bila virtualna, već smo se svi sretni i veseli okupili u Vinkovcima i družili dva dana. Našu školu su predstavljale učenice i zadrugarke Ana Ćatipović i Lana Slamić iz osmog razreda, a voditeljica putovanja je bila stručna suradnica knjižničarka Tea Radić. Naše zadrugarke i naša društvena igra Zaigrajmo trlju su bile zamijećene među mnoštvom zanimljivih i živopisnih proizvoda.