Novosti iz zadruge
Pjat pun jubavi i zdravja 2019.
Autor: Željka Ninčević, 4. 5. 2019.

DANAS JE NA SLATINSKOM PORTU ODRŽAN TRADICIONALNI HUMANITARNI DAN! heart

Igralo se, navijalo, učenici su pobijedili učitelje, a roditelji su ipak završili kao najbolji. I prikupili smo velikih 4.640,00 kn - 38 djece će tijekom cijele godine imati obrok u svojoj školi!

Hvala našim učenicima, učiteljima, roditeljima i gostima na aktivnom sudjelovanju u organizaciji događaja i hrabroj borbi u svim igrama. Hvala volonterki Marijinih obroka Antoniji Bradašić na posjetu i sudjelovanju, Ivani Rinčić i Gradskom radiju Trogir na medijskoj promociji te Duji Nakiru na logističkoj pomoći. Hvala svima koji su donijeli kolače za sve sudionike, našim zadrugarima koji su prihod od prodaje svojih proizvoda donirali Marijinim obrocima i svima ostalima koji ste na bilo koji način doprinijeli ovoj humanitarnoj akciji.

ČINIMO MALE STVARI, ALI VELIKIM SRCEM! heartheartheart