Novosti iz zadruge
Festival izvrsnosti - CIBA i CIPO
Autor: Željka Ninčević, 5. 6. 2023.

U OŠ kraljice Jelene u Solinu danas je službeno otvoren Festival izvrsnosti, gdje smo imali priliku predstaviti prva dva od ukupno četiri ovogodišnja projekta u suradnji s Centrom izvrsnosti. Na Sajmu učeničkih proizvoda u okviru projekta Dalmatinski suvenir i Centra izvrsnosti poduzetništva, naše Matilda i Marina su predstavile rad učeničke zadruge Prizidnica. Naš izložbeni prostor sa proizvodima zadruge je zainteresirao mnoge posjetitelje. Čak su i župan Blaženko Boban i pročelnik Upravnog odjela za prosvjetu, kulturu, tehničku kulturu i sport SDŽ Tomislav Đonlić skenirali QR code i uživali u receptima iz naše online kuharice nastale u sklopu projekta Ča je za obid?. A ekipa s TV Jadrana je snimila zanimljivi prilog s našim zadrugarkama.

Kroz Centar izvrsnosti baštine i program Čuvari baštine, naši Ana i Filip su predstavili projekt Iz bakine škrinjice znanja i mudrosti, cjelogodišnju avanturu, radionice i aktivnosti.

Čestitke svim sudionicima, a posebno našim učenicima! 🎊🙌❤️