« Listopad 2017 »

"Budi pokretač, budi poduzetnik, budi pobjednik!"
Autor: Željka Ninčević, 1. 2. 2017.

U velikoj vijećnici zgrade Gradske uprave danas je predstavljen projekt Dječjeg gradskog vijeća Grada Splita pod nazivom „BI-PI-TRI: "Budi pokretač, budi poduzetnik, budi pobjednik“.
Prezentaciju projekta održali su članovi Povjerenstva za provedbu natječaja, predsjednik Dječjeg gradskog vijeća Dorian Dulčić i viša voditeljica projekta Anđelka Visković, savjetnica gradonačelnika – specijalist za obrazovanje.

Predstavnica naše škole u Dječjem gradskom vijeću  je Nikolina Škrobica a ona je ujedno i članica Povjerenstva za provedbu ovog natječaja. Na predstavljanju projekta govorila je o načinu ocjenjivanja i bodovanja prijavljenih.

Osnovna je ideja probuditi u djeci znatiželju, volju za organizacijom, za planiranjem i za kreativnošću. Tekst natječaja, kao i dokumente za prijavu možete pronaći ovdje.

Pozivamo sve zainteresirane učenike i učitelje da se uključe, s ciljem poticanja razvoja poduzetničkih ideja i kreativnih inovacija.