Pedagoški kutak
III. sjednica DGV- proglašen pobjednik projekta "MOJ NAJ - PR"
Autor: Nataša Trebotić, 23. 5. 2019.

Izložba plakata u atriju Banovine završni je dio projekta Moj najbolji pozitivni roditelj „Moj NAJ-PR“, a otvorena je nakon danas održane 3. sjednice Dječjeg gradskog vijeća koja je ujedno i posljednja u ovoj školskoj godini. Paula Baras, predstavnica učeničkog vijeća naše škole imala je priliku još jednom sudjelovati u glasovanju za najbolji projekt. Na današnjoj sjednici izabran je ukupan pobjednik i to je Osnovna škola „Kman-Kocunar“. Ovaj projekt je humanitarnog karaktera jer su djeca skupljala sredstva za pomoć bolesnom učeniku svoje škole.

Inače, Paulini crteži emocija važan su dio pedagoških radionica u okviru projekta Zanimanje – roditelj te su dio plakata putem kojeg smo predstavili naše školske projekte suradnje s roditeljima.

Ovdje od 19. minute prikaza možete vidjeti prilog na snimci vijesti Mreže TV od 22.5.2019.